Mísa hluboká
porcelán, hluboký, čtyřlaločný tvar, malba kobaltem, zlatem a červení, motiv fénixů a květů se středovým lotosovým okvětím, Japonsko, značeno, 2. pol. 19. století, 26,5 x 23 cm, drobně odštípnutá horní hrana (Su)
28.11.2015 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Mísa hluboká
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |