Čís. položky 629

Mísa hluboká

porcelán, hluboký, čtyřlaločný tvar, malba kobaltem, zlatem a červení, motiv fénixů a květů se středovým lotosovým okvětím, Japonsko, značeno, 2. pol. 19. století, 26,5 x 23 cm, drobně odštípnutá horní hrana (Su)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Mísa hluboká

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015